TWITTER

Official Sponsor

  • 1 TG4 Ladies Football All-Ireland Senior Championship Semi-Final
  • 1 TG4 Ladies Football All-Ireland Senior Championship Semi-Final
  • 1 TG4 Ladies Football All-Ireland Senior Championship Semi-Final
  • 1 TG4 Ladies Football All-Ireland Senior Championship Semi-Final
  • 1 TG4 Ladies Football All-Ireland Senior Championship Semi-Final

Monday 21st June, 2021
Under 12 Grading League Group A1
Castlebar Mitchels A 2 - 2 vs 2 - 7 MacHale Rovers A
Parke/Keelogues/Crimlin A 0 - 1 vs 12 - 6 Belmullet A
Monday 14th June, 2021
MacHale Rovers A 6 - 5 vs 0 - 3 Kilmoremoy A
Belmullet A 5 - 9 vs 5 - 6 Castlebar Mitchels A
Monday 21st June, 2021
Under 12 Grading League Group A2
Carnacon A 0 - 3 vs 11 - 15 Westport A
Swinford Killasser A 4 - 5 vs 5 - 7 Breaffy A
Monday 14th June, 2021
Breaffy A 8 - 5 vs 0 - 3 Carnacon A
Westport A 6 - 13 vs 0 - 13 Swinford Killasser A
Monday 21st June, 2021
Under 12 Grading League Group B1
MacHale Rovers B 8 - 7 vs 1 - 3 Kilmoremoy C
Belmullet B 4 - 5 vs 2 - 1 Parke/Keelogues/Crimlin B
Monday 14th June, 2021
Kilmoremoy C 5 - 8 vs 2 - 8 Belmullet B
Parke/Keelogues/Crimlin B 1 - 2 vs 7 - 7 MacHale Rovers B
Monday 21st June, 2021
Under 12 Grading League Group B2
Breaffy B 3 - 11 vs 2 - 2 Swinford Killasser B
Westport C 3 - 6 vs 12 - 5 Carnacon B
Monday 14th June, 2021
Carnacon B 2 - 5 vs 3 - 10 Breaffy B
Swinford Killasser B 2 - 3 vs 4 - 4 Westport C
Monday 21st June, 2021
Under 12 Grading League Group C
Achill 4 - 5 vs 0 - 1 Castlebar Mitchels B
Burrishoole 3 - 4 vs 2 - 2 Kilmeena
Monday 14th June, 2021
Castlebar Mitchels B 2 - 1 vs 5 - 13 Burrishoole
Kilmeena 1 - 4 vs 3 - 9 Achill
Monday 21st June, 2021
Under 12 Grading League Group D
Louisburgh 3 - 2 vs 3 - 5 Tuar Mhic Éadaigh
Westport B 5 - 13 vs 5 - 5 Islandeady
Monday 14th June, 2021
Islandeady 6 - 10 vs 4 - 4 Louisburgh
Tuar Mhic Éadaigh 1 - 3 vs 3 - 6 Westport B
Monday 21st June, 2021
Under 12 Grading League Group E
Bohola Moy Davitts 6 - 5 vs 3 - 1 St Brigids
Kilmoremoy B 2 - 6 vs 13 - 17 Knockmore
Monday 14th June, 2021
Knockmore 3 - 17 vs 3 - 3 Bohola Moy Davitts
St Brigids 13 - 15 vs 1 - 5 Kilmoremoy B
Monday 21st June, 2021
Under 12 Grading League Group F
Kilmaine 6 - 9 vs 3 - 6 The Neale
Shrule/Glencorrib 0 - 2 vs 4 - 6 Hollymount
Monday 14th June, 2021
Hollymount 6 - 14 vs 1 - 3 Kilmaine
The Neale 1 - 5 vs 0 - 6 Ballinrobe
Monday 21st June, 2021
Under 12 Grading League Group G
Balla 4 - 8 vs 3 - 3 Davitts
Claremorris 4 - 4 vs 5 - 16 Charlestown
Monday 14th June, 2021
Charlestown 7 - 7 vs 5 - 1 Balla
Davitts 7 - 8 vs 4 - 5 Claremorris
Monday 21st June, 2021
Under 12 Grading League Group H
Aghamore 6 - 7 vs 6 - 10 Kilmovee Shamrocks
Kiltimagh 2 - 5 vs 5 - 7 Ballyhaunis
Monday 14th June, 2021
Ballyhaunis 2 - 1 vs 9 - 7 Aghamore
Kilmovee Shamrocks 10 - 11 vs 1 - 1 Kiltimagh
Sunday 20th June, 2021
Memorial League Division 1
Bohola Moy Davitts 2 - 5 vs 2 - 10 Burrishoole
Hollymount A 2 - 7 vs 0 - 13 Westport A
Knockmore 1 - 22 vs 2 - 4 Swinford Killasser
Louisburgh 5 - 13 vs 5 - 9 Carnacon A
Sunday 13th June, 2021
Burrishoole 4 - 17 vs 0 - 10 Louisburgh
Carnacon A 10 - 20 vs 6 - 8 Swinford Killasser
Hollymount A 1 - 3 vs 3 - 20 Knockmore
Westport A 3 - 17 vs 3 - 9 Bohola Moy Davitts
Sunday 20th June, 2021
Melissa Patterson Memorial League
MacHale Rovers 2 - 10 vs 0 - 9 Kilmovee Shamrocks
Castlebar Mitchels 0 - 7 vs 0 - 10 Charlestown
Davitts 4 - 7 vs 3 - 7 Claremorris
St Brigids 5 - 10 vs 2 - 8 Kilmoremoy A
Sunday 13th June, 2021
Charlestown 6 - 16 vs 0 - 1 Kilmovee Shamrocks
Claremorris 4 - 9 vs 1 - 12 St Brigids
Davitts 4 - 9 vs 5 - 7 MacHale Rovers
Kilmoremoy A 3 - 11 vs 3 - 8 Castlebar Mitchels
Sunday 20th June, 2021
Tara Ryan Memorial League
Aghamore 6 - 14 vs 2 - 5 The Neale
Ballyhaunis 6 - 13 vs 0 - 3 Kiltimagh
Breaffy 2 - 7 vs 3 - 6 Cill Chomain
Parke/Keelogues/Crimlin 3 - 14 vs 0 - 9 Tuar Mhic Éadaigh
Sunday 13th June, 2021
Aghamore 1 - 14 vs 1 - 5 Breaffy
Kiltimagh 2 - 5 vs 5 - 13 Cill Chomain
The Neale 1 - 6 vs 10 - 17 Parke/Keelogues/Crimlin
Tuar Mhic Éadaigh 4 - 11 vs 5 - 15 Ballyhaunis
Sunday 20th June, 2021
Frank Kelly Memorial League Group 1
Achill 3 - 2 vs 4 - 21 Kiltane
Kilmaine 9 - 11 vs 0 - 7 Balla
Sunday 13th June, 2021
Balla 4 - 4 vs 7 - 18 Achill
Kiltane 4 - 14 vs 0 - 4 Kilmeena
Sunday 20th June, 2021
Frank Kelly Memorial League Group 2
Hollymount B 1 - 6 vs 2 - 18 Westport B
Saturday 19th June, 2021
Under 16 League Division 1A
Claremorris A 7 - 12 vs 1 - 9 Carnacon
Westport A 4 - 17 vs 2 - 5 Charlestown
Saturday 12th June, 2021
Carnacon 2 - 15 vs 3 - 8 Charlestown
Westport A 3 - 13 vs 8 - 7 Claremorris A
Saturday 19th June, 2021
Under 16 League Division 1B
Burrishoole 8 - 23 vs 1 - 5 Castlebar Mitchels
Parke/Keelogues/Crimlin 3 - 19 vs 1 - 6 Belmullet
Saturday 12th June, 2021
Belmullet 1 - 4 vs 4 - 18 Burrishoole
Castlebar Mitchels 4 - 9 vs 0 - 8 Parke/Keelogues/Crimlin
Saturday 19th June, 2021
Under 16 League Division 2A
MacHale Rovers 1 - 5 vs 4 - 10 Kilmoremoy A
St Brigids 6 - 11 vs 0 - 9 Kilmovee Shamrocks
Saturday 12th June, 2021
Kilmoremoy A 4 - 14 vs 5 - 8 St Brigids
Kilmovee Shamrocks 4 - 2 vs 5 - 6 MacHale Rovers
Saturday 19th June, 2021
Under 16 League Division 2B
Achill 1 - 3 vs 8 - 15 Aghamore
Knockmore 2 - 9 vs 0 - 15 Breaffy
Saturday 12th June, 2021
Aghamore 9 - 8 vs 2 - 6 Knockmore
Breaffy 5 - 16 vs 1 - 2 Achill
Saturday 19th June, 2021
Under 16 League Division 3A
Ballinrobe 5 - 7 vs 4 - 5 Kilmaine
Kilmeena 2 - 19 vs 1 - 10 The Neale
Saturday 12th June, 2021
Kilmaine 4 - 5 vs 6 - 15 Kilmeena
The Neale 3 - 15 vs 1 - 9 Ballinrobe
Saturday 19th June, 2021
Under 16 League Division 3B
Kilmoremoy B 2 - 12 vs 6 - 10 Ballyhaunis
Swinford Killasser 4 - 10 vs 2 - 3 Claremorris B
Saturday 12th June, 2021
Ballyhaunis 10 - 7 vs 0 - 4 Claremorris B
Swinford Killasser 6 - 9 vs 1 - 8 Kilmoremoy B
Saturday 19th June, 2021
Under 16 League Division 4A
Cill Chomain 0 - 4 vs 7 - 17 Balla
Kiltimagh 1 - 6 vs 2 - 14 Bohola Moy Davitts
Saturday 12th June, 2021
Balla 4 - 11 vs 2 - 11 Kiltimagh
Bohola Moy Davitts 3 - 5 vs 0 - 1 Cill Chomain
Saturday 19th June, 2021
Under 16 League Division 4B
Louisburgh 5 - 10 vs 1 - 1 Westport B
Saturday 12th June, 2021
Islandeady 3 - 3 vs 4 - 4 Louisburgh
Saturday 19th June, 2021
Under 16 League Division 4C
Hollymount 2 - 12 vs 2 - 7 Tuar Mhic Éadaigh
Saturday 12th June, 2021
Davitts 4 - 6 vs 2 - 2 Hollymount
2021 Lidl Ladies NFL Division 1 Finals
Dublin 4 - 15 vs 0 - 10 Mayo
Cork 5 - 10 vs 3 - 13 Donegal
Sunday 06th June, 2021
2021 Lidl Ladies NFL Division 1A
Galway 2 - 11 vs 4 - 21 Donegal
Westmeath 0 - 6 vs 4 - 18 Mayo
Sunday 30th May, 2021
Galway 6 - 13 vs 2 - 7 Westmeath
Saturday 29th May, 2021
Donegal 1 - 11 vs 0 - 11 Mayo
Sunday 23rd May, 2021
Donegal 2 - 13 vs 1 - 7 Westmeath
Saturday 22nd May, 2021
Mayo 2 - 15 vs 2 - 14 Galway
view all results here

Monday 28th June, 2021
Under 12 Grading League Group A1
19:00 Kilmoremoy A vs Parke/Keelogues/Crimlin A TBC (Pending) Ballina
Monday 05th July, 2021
19:00 Belmullet A vs Kilmoremoy A TBC (Pending) Belmullet
19:00 Castlebar Mitchels A vs Parke/Keelogues/Crimlin A TBC (Pending) Castlebar
Monday 12th July, 2021
19:00 Kilmoremoy A vs Castlebar Mitchels A TBC (Pending) Ballina
19:00 Parke/Keelogues/Crimlin A vs MacHale Rovers A TBC (Pending) Parke
Monday 28th June, 2021
Under 12 Grading League Group A2
19:00 Carnacon A vs Swinford Killasser A TBC (Pending) Clogher
19:00 Westport A vs Breaffy A TBC (Pending) Westport
Under 12 Grading League Group B1
19:00 Belmullet B vs MacHale Rovers B TBC (Pending) Belmullet
19:00 Parke/Keelogues/Crimlin B vs Kilmoremoy C TBC (Pending) Parke
Under 12 Grading League Group B2
19:00 Breaffy B vs Westport C TBC (Pending) Breaffy
19:00 Swinford Killasser B vs Carnacon B TBC (Pending) Swinford Amenity Park
Under 12 Grading League Group C
19:00 Achill vs Burrishoole TBC (Pending) Achill
19:00 Castlebar Mitchels B vs Kilmeena TBC (Pending) Castlebar
Under 12 Grading League Group D
19:00 Louisburgh vs Westport B TBC (Pending) Louisburgh
19:00 Tuar Mhic Éadaigh vs Islandeady TBC (Pending) Tourmakeady
Under 12 Grading League Group E
19:00 Bohola Moy Davitts vs Kilmoremoy B TBC (Pending) Foxford
19:00 St Brigids vs Knockmore TBC (Pending) Lacken
Under 12 Grading League Group G
19:00 Charlestown vs Davitts TBC (Pending) Charlestown
19:00 Claremorris vs Balla TBC (Pending)
Under 12 Grading League Group H
19:00 Ballyhaunis vs Kilmovee Shamrocks TBC (Pending) Ballyhaunis
19:00 Kiltimagh vs Aghamore TBC (Pending) Kiltimagh
Sunday 27th June, 2021
Memorial League Division 1
11:00 Burrishoole vs Hollymount A TBC (Pending) Burrishoole
11:00 Carnacon A vs Bohola Moy Davitts TBC (Pending) Carnacon
11:00 Swinford Killasser vs Louisburgh TBC (Pending) Swinford
11:00 Westport A vs Knockmore TBC (Pending) Westport
Sunday 11th July, 2021
11:00 Bohola Moy Davitts vs Hollymount A TBC (Pending) Foxford
11:00 Carnacon A vs Knockmore TBC (Pending) Carnacon
11:00 Louisburgh vs Westport A TBC (Pending) Louisburgh
11:00 Swinford Killasser vs Burrishoole TBC (Pending) Swinford
Sunday 18th July, 2021
11:00 Burrishoole vs Carnacon A TBC (Pending) Burrishoole
11:00 Hollymount A vs Louisburgh TBC (Pending) Hollymount
11:00 Knockmore vs Bohola Moy Davitts TBC (Pending) Knockmore
11:00 Westport A vs Swinford Killasser TBC (Pending) Westport
Sunday 27th June, 2021
Melissa Patterson Memorial League
11:00 Charlestown vs St Brigids TBC (Pending) Charlestown
11:00 Claremorris vs MacHale Rovers TBC (Pending) Claremorris
11:00 Kilmoremoy A vs Davitts TBC (Pending) Ballina
11:00 Kilmovee Shamrocks vs Castlebar Mitchels TBC (Pending) Kilmovee
Sunday 11th July, 2021
11:00 Castlebar Mitchels vs Claremorris TBC (Pending) Castlebar
11:00 Charlestown vs MacHale Rovers TBC (Pending) Charlestown
11:00 Kilmovee Shamrocks vs Kilmoremoy A TBC (Pending) Kilmovee
11:00 St Brigids vs Davitts TBC (Pending) Lacken
Sunday 18th July, 2021
11:00 Claremorris vs Kilmovee Shamrocks TBC (Pending) Claremorris
11:00 Davitts vs Castlebar Mitchels TBC (Pending) Ballindine
11:00 Kilmoremoy A vs Charlestown TBC (Pending) Ballina
Sunday 27th June, 2021
Tara Ryan Memorial League
11:00 Cill Chomain vs Ballyhaunis TBC (Pending) Cill Chomain
11:00 Kiltimagh vs Parke/Keelogues/Crimlin TBC (Pending) Kiltimagh
11:00 The Neale vs Breaffy TBC (Pending) The Neale
11:00 Tuar Mhic Éadaigh vs Aghamore TBC (Pending) Tourmakeady
Sunday 11th July, 2021
11:00 Ballyhaunis vs The Neale TBC (Pending) Ballyhaunis
11:00 Cill Chomain vs Tuar Mhic Éadaigh TBC (Pending) Cill Chomain
11:00 Kiltimagh vs Breaffy TBC (Pending) Kiltimagh
11:00 Parke/Keelogues/Crimlin vs Aghamore TBC (Pending) Parke
Sunday 18th July, 2021
11:00 Aghamore vs Ballyhaunis TBC (Pending) Aghamore
11:00 Breaffy vs Parke/Keelogues/Crimlin TBC (Pending) Breaffy
11:00 The Neale vs Cill Chomain TBC (Pending) The Neale
11:00 Tuar Mhic Éadaigh vs Kiltimagh TBC (Pending) Tourmakeady
Sunday 27th June, 2021
Frank Kelly Memorial League Group 1
11:00 Kilmeena vs Kilmaine TBC (Pending) Kilmeena
11:00 Kiltane vs Balla TBC (Pending) Kiltane
Sunday 11th July, 2021
11:00 Achill vs Kilmaine TBC (Pending) Achill
11:00 Balla vs Kilmeena TBC (Pending) Balla
Sunday 18th July, 2021
11:00 Kilmaine vs Kiltane TBC (Pending) Kilmaine
11:00 Kilmeena vs Achill TBC (Pending) Kilmeena
Sunday 27th June, 2021
Frank Kelly Memorial League Group 2
11:00 Kilmoremoy B vs Hollymount B TBC (Pending) Ballina
11:00 Westport B vs Carnacon B TBC (Pending) Westport
Sunday 04th July, 2021
11:00 Hollymount B vs Carnacon B TBC (Pending) Hollymount
11:00 Kilmoremoy B vs Westport B TBC (Pending) Ballina
Saturday 26th June, 2021
Under 16 League Division 1A
17:00 Carnacon vs Westport A TBC (Pending) Clogher
17:00 Charlestown vs Claremorris A TBC (Pending) Charlestown
Under 16 League Division 1B
17:00 Burrishoole vs Parke/Keelogues/Crimlin TBC (Pending) Burrishoole
17:00 Castlebar Mitchels vs Belmullet TBC (Pending) Castlebar
Under 16 League Division 2A
17:00 Kilmoremoy A vs Kilmovee Shamrocks TBC (Pending) Ballina
Under 16 League Division 2B
17:00 Breaffy vs Aghamore TBC (Pending) Breaffy
17:00 Knockmore vs Achill TBC (Pending) Knockmore
Under 16 League Division 3A
17:00 Ballinrobe vs Kilmeena TBC (Pending) Ballinrobe
17:00 Kilmaine vs The Neale TBC (Pending) Kilmaine
Under 16 League Division 3B
17:00 Ballyhaunis vs Swinford Killasser TBC (Pending) Ballyhaunis
17:00 Claremorris B vs Kilmoremoy B TBC (Pending) Claremorris
Under 16 League Division 4A
17:00 Bohola Moy Davitts vs Balla TBC (Pending) Foxford
17:00 Kiltimagh vs Cill Chomain TBC (Pending) Kiltimagh
Under 16 League Division 4B
17:00 Westport B vs Islandeady TBC (Pending) Westport
Under 16 League Division 4C
17:00 Tuar Mhic Éadaigh vs Davitts TBC (Pending) Tourmakeady
2021 Lidl Ladies NFL Division 1 Finals
19:30 Cork vs Dublin TBC (Pending) Páirc an Chrócaigh
view all fixtures here

FACEBOOK

SPONSORS